PAOK’tan Beşiktaş’a Kötü Haber Geldi!

Bir süredir teknik direktör arayışında olan Beşiktaş’ın adı Razvan Lucescu ile anılmıştı. Lucescu’nun teknik direktörlüğünü yaptığı PAOK’tan konuya ilişkin açıklama geldi. PAOK’taki sözleşmesinde çıkış maddesi bulunan Razvan Lucescu için Beşiktaş’a kötü haber geldi.

SERBEST KALMA BEDELİ İÇİN HAREKETE GEÇMİŞTİ

Siyah-beyazlı kulüp, Yunanistan’da PAOK’u şampiyonluğa ulaştıran Mircea Lucescu’nun oğlu Razvan Lucescu’nun sözleşmesinde yer alan ‘5 büyük ligden teklif gelmesi durumunda 2 milyon euro, 5 büyük lig dışından gelecek teklifler için 4 milyon euroluk tazminatla ayrılabilir’ maddesini kullanmak için temasa geçti ama istediği yanıtı alamadı.

“NE KULÜBÜN NE DE RAVZAN’IN AYRLIKTAN SÖZ ETME DURUMU YOK”

55 yaşındaki Rumen teknik adamı bırakmak istemeyen PAOK, Beşiktaş’ın hamlesinin ardından Razvan Lucescu’nun devam edeceğini ve böyle bir ayrılığın yaşanmayacağını duyurdu.

PAOK cephesinden yapılan açıklamada “Ne kulübün, ne de Razvan’ın ayrılıktan söz etme durumu yok. Durumun böyle olduğunu kulübe ya da Razvan’a sorarak öğrenebilirsiniz. Teknik direktörümüzün geleceğiyle ilgili hiçbir şüphe yok.” ifadelerini kullanıldı.

LUCESCU’NUN PAOK KARNESİ

2021 yılında PAOK’un başına geçen Razvan Lucescu 161 resmi maça çıktı.

Bu karşılaşmalarda 91 galibiyet, 36 beraberlik ve 34 yenilgi alırken maç başına 1.92 puan ortalaması yakaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir